Замовлення за телефоном у Київській області
Вибрати своє місто
 
ЯКІСНІ КОЛОДЯЗІ ПІД КЛЮЧ Залиште заявку на розрахунок!
КАНАЛІЗАЦІЯ У ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ Залиште заявку на розрахунок!
БЕТОННІ КІЛЬЦЯ, КРИШКИ ТА ДНИЩА Залиште заявку на покупку!
БУДИНОЧКИ ДЛЯ КОЛОДЯЗІВ Залиште заявку на покупку!

Вам потрібен колодязь за розумною ціною? Ви хочете довірити роботу тільки професіоналам?

Компанія «ЗемБудЕксперт» готова запропонувати Вам власні послуги з копки та облаштування колодязів, очисних споруд та каналізацій для заміського будинку.

Ми маємо значний досвід у проведенні подібних робіт, пропонуємо сучасні методи копання колодязів та каналізацій і доступні ціни на всі види послуг і товарів.


Наша пропозиція може бути цікавою не тільки жителям міста Київ, а й регіонам, оскільки наші бригади працюють по всій Київській області, а ціна колодязя-від 180 грн.

Комплексний підхід:


Основні переваги нашої компанії: доступна ціна і комплексний підхід до виготовлення колодязів, проведення каналізацій і установки септиків.

Всі роботи ми виконуємо самостійно, без допомоги посередників і пов'язаного з цим підвищення ціни.

 

 

Ми можемо запропонувати Вам:

 • - Визначення оптимального місця, де повинен бути колодязь;
 • - Копання колодязя з облаштуванням шахти і установкою будиночка;
 • - Чищення колодязів;
 • - Копання каналізацій і вигрібних ям;
 • - Установка септика;
 • - Продаж бетонних кілець, плит перекриття і днищ;
 • - Продаж та встановлення будиночків для колодязя.

Зниження транспортних витрат:

Доставка і вивантаження матеріалів проводитися власною спецтехнікою зі складів компанії, які розміщені максимально близько до Вас. Це дозволяє значно знизити ціну транспортування кілець і робочих бригад. Нашою компанією обслуговується вся Київська область, і клієнти завжди залишаються задоволені якістю роботи.

Все для колодязів у одного постачальника

Ми пропонуємо всі необхідні матеріали для облаштування колодязів. Компанія «ЗемБудЕксперт» є великим дилером і оптовиком провідних заводів з виробництва бетонних виробів (кільця для колодязя, кришки перекриття, днища), що значно знижує їх вартість у нас в порівняння з конкурентами. Також, в асортименті є будиночки для колодязя: від практичних і непомітних, до різьблених будиночків зі зрубу, здатних стати прикрасою саду. Ціна колодязя і продукції цілком прийнятна в порівняння з компаніями конкурентами.

Колодязь:ціна, якість і строки

Першим етапом облаштування колодязя є визначення місця, де необхідно копати колодязь. Для цих цілей використовується спецобладнання, що дозволяє визначити точку з найкращим станом грунту, де вода буде не тільки чистою, але і смачною. Копання криниць проводитися з використанням сучасної техніки, що дозволяє проводити роботи оперативно і якісно. Професійне технічне оснащення дозволяє облаштовувати колодязі відповідні заходам безпеки, з гарантією того що шахта не обвалиться і не деформується, а вода збереже чистоту.

З нашою допомогою зовсім не дорого викопати хороший колодязь. Ціна послуги доступна і починається від 180 грн. Ми самостійно проводимо всі роботи і на відміну від багатьох приватних компаній не використовуємо орендовану техніку. Таким чином, Ви позбавлені від переплат і витрат і оплачуєте тільки роботу компанії.

Проведення каналізації та установка септика

Також у нас можна замовити проведення каналізації та установку септиків. Очисні споруди дозволяють убезпечити колодязь від забруднень і дотримати всі норми комфорту і безпеки. Копання вигрібних ям, а також установка септика проводиться в оперативні терміни з дотриманням технічних норм. Каналізація для дому і дачі замовлена ​​у нас обійдеться Вам недорого в порівняння з приватними компаніями, що використовують орендоване обладнання та найманих робітників.

Отже, якщо Ви хочете викопати колодязь, провести каналізацію і встановити септик, хочете щоб все було якісно, а ціна була доступною, Вам необхідно звернеться в нашу компанію. Ми пропонуємо найкращі ціни, а всі роботи проводяться швидко і якісно. 
НАШІ ПЕРЕВАГИ
 • 1.
  ДОСВІД понад 10 000 виконаних проектів за більш ніж 20 років роботи
   
 • 2.
  МАСШТАБ наші бригади працюють по всій Київській області
   
 • 3.
  ТЕХНІКА парк власної техніки для навантаження, транспортування та виконання робіт
   
 • 4.
  МАТЕРІАЛИ наша компанія є великим дилером і оптовиком провідних заводів
   
 • 5.
  ЦІНИ доступні ціни, наявність знижок оптовим і постійним покупцям, спеціальні умови для виконробів і керуючих будівництвом
   
 • 6.
  СКЛАДСКАЯ ПРОГРАМА наявність своїх складів у Києві та області
   

Виконані проекти:
 
 
 
© ЗемБудЕксперт